Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1985 yılında 40 m² atölyede, prinç kapı kolları imalatı ile sektöre giren firmamız, bugün 6000 m² kapalı alanda üretime devam etmekte olup, müşteri memnuniyetiyle yakaladığı uyum sayesinde her geçen gün daha da artan bir hızla büyümektedir.

 

VİZYON

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak.

MİSYON

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş yöntemleri kullanan global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile  hizmet verdiği tüm alanlarda kalite yönetimi sistemleriyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında oldukça yüksek bilinirliği olan grup; kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle şirketlerini geleceğe taşımaktadır.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

 

Desteğe mi ihtiyacınız var? Ara ya da Whatsapp'tan Yaz

Haber Bültenimize Abone Ol & Fırsatlardan İlk Senin Haberin Olsun

WhatsApp
05309563509
İnstagram
golvedesign