• Para Birimi ? TL $
  • Dil  Türkçe  English  ????  Russian

Hakkımızda

1985 yılında 40 m² atölyede, prinç kapı kolları imalatı ile sektöre giren firmamız, bugün 6000 m² kapalı alanda üretime devam etmekte olup, müşteri memnuniyetiyle yakaladığı uyum sayesinde her geçen gün daha da artan bir hızla büyümektedir.
Müşterilere sorunsuz hizmet vermeyi amaçlayan, çalışma gücünü hizmette farklılaşma ve iş mükemmelliği olarak benimseyen  firmamız, verdiği yenilikçi ve farklı hizmetlerde Kapı Kolları, Çelik Kapı Aksesuarları alanında kalitesi takdir edilir hale gelmiştir.

Sürekli teknolojik yenilikleri izleyen, dinamik yapısı ve gelişmeleri vakit kaybetmeden bünyesine katma çabaları ile güncel kalmayı başararak geleceğe umutla bakabilen firmalardan biriyiz.
Profesyonel yaklaşımını heyecanlı çalışmalarıyla süsleyen Gölve Kapı Kolları ve Çelik Kapı Aksesuarları, portföyüne aldığı her müşterisiyle sağlam ilişki kurmanın gururunu taşımaktadır.
Gölve Kapı Kolları ve Aksesuarları olarak sürekli artan kalite anlayışımızla, kendini geliştiren iş ve destek gücümüzle, değişen müşteri ihtiyaçlarına hızlı tepki verekek, çevreye ve topluma gerektiği değeri  göstererek, bitmek bilmeyen çalışma heyecanımız ve üretim gücümüzle sizlere hizmet veriyoruz.
Kapı Kolları ve Çelik Kapı Aksesuarları konusunda kaliteyi hedefleyen siz değerli müşterilerimize, beklentileri aşarak hızlı ve mükemmel sonuç için uzman kadromuzla, çağdaş ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Tüm Kapı Kolları ve Çelik Kapı Aksesuarları ihtiyaçlarınızda BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE..

    GÖLVE METAL

    KAPI KOLLARI ve

ÇELİK KAPI AKSESUARLARI